ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, ЖИТЕЛІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 26.04.2023 08:13

Фото без описуУже 37 років ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС –

найбільшою та найжахливішою за всю історію людства техногенною аварією.

Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навіки відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених «мирним» атомом.

Ми пам’ятаємо героїв, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від техногенного лиха. Вічна їм пам'ять.

Ми щиро дякуємо живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

26 квітня 1986 року – день, який назавжди змінив історію й долі мільйонів людей. Як і 24 лютого 2022 року. Перемогти в цій війні – сьогодні теж наш обов’язок перед усіма наступними поколіннями українців. Ми знову захищаємо Європу та світ. Тільки тепер не від атома, який вийшов із-під контролю, а від росії, яка прийшла на нашу землю вбивати. Але ми здолаємо і це зло! І обов’язково переможемо!

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаю вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль, а нашим захисникам вистачить сил, мужності і завзяття якнайшвидше здобути Перемогу і повернути нашій зболеній землі мир!

У наш ще стільки справ попереду!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський голова