ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО: ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ В ДАВИДІВСЬКОМУ ЗАКЛАДІ КЛУБНОГО ТИПУ

Дата: 26.04.2023 16:03

Фото без опису37 років тому в цей день в Україні сталася аварія на Чорнобильській АЕС.

26 квітня — день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Чорнобильська катастрофа — екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин.

У Давидівській філії закладу клубного типу Центру розвитку культури та дозвілля провели годину спілкування про трагедію Чорнобиля "Чорнобиль не має минулого часу".

Вічна пам'ять і шана вам рятівники, низький уклін. Було вшановано пам’ять жертв трагічних подій квітня 1986 року хвилиною мовчання.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису