У Барашівському ліцеї проведені виховні години, присвячені Всесвітньому Дню охорони праці

Дата: 28.04.2023 15:28

Фото без описуІдея проведення Всесвітнього Дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам'яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

Охорона праці - система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

28 квітня 2023 року в Барашівському ліцеї були проведені виховні години, присвячені Всесвітньому Дню охорони праці: переглянуті відеопрезентації, учні ознайомилися з охороною праці неповнолітніх, з різними професіями та малювали тематичні малюнки.

Висновок такий: хто про охорону праці дбає,той ніколи не страждає!