КВІТИ ДЛЯ ШКОЛИ: ІІ ЕТАП БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ ОФІЦІЙНО РОЗПОЧАВСЯ

Дата: 05.05.2023 09:54

Фото без описуFlowers4school - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України.

🌷 Аби кожен охочий міг взяти участь у проєкті, створено онлайн-платформу для збору благодійних внесків, де є сторінка кожної школи України - flowers4school.com

Дорогі випускники різних поколінь, ми запрошуємо Вас допомогти дітям у Вашій школі, і зробити свій внесок:

1 цибулина = 10 грн.

У 2023-му ми хочемо перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти досліджуватимуть природу й відновлюватимуть ментальне здоровʼя. План-мінімум — висадити 10 тис. цибулин тюльпанів біля кожної школи України та закарбувати образ строкатих квітників як символ відродження Нової Країни, вирощені руками наших дітей.

Долучитися до ініціативи означає дати школярам можливість посіяти своє зерно перемоги в нашу землю, яке розквітне з великою Перемогою усієї країни.

Квіти перемоги = турбота про психологічне здоров’я дітей та внесок у майбутнє.

Знайди свою школу і подаруй дітям квіти перемоги 👇 https://flowers4school.com/