ШОКОЛАД ДЛЯ ЗСУ

Дата: 09.05.2023 12:14

Фото без описуПротягом тижня з 1 по 8 травня учні і вчителі Іванівського ліцею та всі бажаючі приносили в освітній заклад шоколад та різні смаколики. Цим самим долучаючись до благодійного марафону "Шоколад для ЗСУ", який був організований Благодійною організацією «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя».

Зібрані смаколики буде передано військовим, які безпосередньо беруть участь в обороні України та пораненим у різні шпиталі країни.

Завдяки акції було зібрано більше трьох сотень шоколадних плиток, а ще батончики, цукерки та печиво. Половину від усього цього подарувала для Захисників колишня учениця Іванівської школи, яка вже довгий час проживає за кордоном, за що їй велика подяка!

А також щиро дякую усім вчителям, учням та батькам, які долучилися до акції!!! Нехай ці маленькі смаколики додадуть великої сили та енергії нашим Захисникам!