Напередодні Дня пам'яті та примирення, педагоги і здобувачі освіти Іванівського ліцею, провели прибирання місця пам'яті в Іванівському лісі

Дата: 08.05.2023 18:18

Фото без описуНапередодні Дня пам'яті та примирення, педагоги і здобувачі освіти 8-го, 9-го та 10-го класів Іванівського ліцею, провели прибирання місця пам'яті в Іванівському лісі.

Тут, у шести великих могилах, захоронено майже 10-ть тисяч осіб. Це цивільне населення та військовополонені нацистського концтабору Stalag 358, що був розташований на Богунії. Саме тут, під час окупації Житомира, загарбники масово розстрілювали мирне населення, євреїв, ромів та військовополонених.

Сьогодні, на українській землі знову ллється кров невинних людей, знову українська земля вкривається масовими захороненнями. І знову через імперські забаганки народу, який вважає себе кращим за інших...

Ми завжди будемо пам'ятати подвиг Українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні та зберігатимемо пам'ять про усіх жертв війни. Минулої та тої, що триває...Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису