БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА В ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 18.05.2023 16:30

Фото без описуСьогодні вся Україна майоріла найрізноманітнішими орнаментами та візерунками на вишиванках, адже саме у цей день, 18 травня, в нашій державі рік від року укріплюється традиція святкування Дня вишиванки. І хоча це свято не є державним, але воно стало народним і улюбленим, а значить — ще більше об’єднало нас як націю, код якої зашифрований в деталях та символах вишитого одягу!

У цей святковий день в Березівській сільській раді серед здобувачів освіти громади відбувся фестиваль-конкурс вокальної майстерності "ХАЙ УСІХ ЄДНАЄ ПІСНЯ", під час якого глядачі могли ознайомитися з виставкою вишивок ручної роботи, виконаних майстринями нашої громади у різних техніках, на різних виробах та у різні роки.

Як пройшов конкурс, ми розкажемо в окремому матеріалі, ну а зараз презентуємо вашій увазі фотомоменти виставки, організованої завідувачами закладів клубного типу Центру культури і дозвілля Березівської сільської ради.