ХАЙ УСІХ ЄДНАЄ ПІСНЯ: У БЕРЕЗІВЦІ ПРОЙШОВ ВОКАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

Дата: 19.05.2023 14:32

Фото без опису«ХАЙ УСІХ ЄДНАЄ ПІСНЯ» — під такою назвою, яка, в принципі, говорить сама за себе, — в адмінприміщенні Березівської сільської ради, у ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, пройшов фестиваль-конкурс вокальної майстерності серед здобувачів освіти громади, — організований відділом освіти, молоді та спорту за підтримки відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Мета фестивалю — збагачення та пропагування культурних здобутків українців, виявлення талановитих учнів громади, виховання естетичних смаків молодого покоління, а ще розвиток та підвищення пісенної виконавської майстерності, сприяння духовному збагаченню молодих талантів, їх творчій самореалізації та прищеплення любові до української пісні. Адже саме рідна пісня, як і вишиванка, не просто об’єднує українців, а ідентифікує нас як націю та вирізняє з-поміж інших.

Разом із тим, під час святкового заходу гості могли ознайомитися з виставкою вишивок ручної роботи майстринь Березівської громади виконаних у різних стилях, на різних виробах та у різні роки. Детальніше про фотозвіт виставки дивіться за посиланням https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0i7eVUkkko9whssnoeVqpwi52F36JUPeov1FhW3RX9thGq5f6PHJ9XDLSBXXuLtetl&id=100064054476595

Ну а щодо самого свята, то до його участі долучилося біля сотні чоловік, це і учні, і вчителі, і працівники закладів культури та апарату управління.

За умовами фестивалю конкурсанти змагалися у трьох номінаціях:

- естрадний спів;

- вокальні ансамблі;

- викладач-учень.

Під час конкурсу учасники презентували інтерпретації творів, цікаві обробки українських народних пісень, сучасні патріотичні пісні, використовували різні види багатоголосся та вдало підібрані музичні супроводи.

Наші конкурсанти відзначилися високим виконавським рівнем, індивідуальним підходом, творчим пошуком цікавого художнього репертуару, який підкреслював особливе ставлення до збереження української національної культури, до виховання почуття патріотизму у молоді на кращих зразках сучасного пісенного мистецтва.

Саме тому для шановної суддівської колегії обрати переможців справа виявилася непроста. Але конкурс є конкурс, тож переможні місця розподілилися так:

Номінація «ЕСТРАДНИЙ СПІВ»:

- І місце — Анастасія Ільченко (Барашівський ліцей);

- ІІ місце — Софія Туровська (Василівський ліцей);

- ІІ місце — Вадим Кухарський (Василівський ліцей);

- ІІІ місце — Марія Матвієнко (Іванівський ліцей);

- ІІІ місце — Марія Кур’ята (Василівський ліцей).

Номінація «ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ»:

- І місце — молодша вікова група Березівського ліцею;

- ІІ місце — молодша вікова група Черемошненської гімназії;

- ІІІ місце — старша вікова група Василівського ліцею.

Номінація «ВИКЛАДАЧ-УЧЕНЬ»:

- І місце — Вадим Кухарський і Олександр Цьопич (Василівський ліцей);

- ІІ місце — Недведцький Роман і Андрій Дем’янчук (Березівський ліцей);

- ІІІ місце — Владислава Дерван і Михайло Буторін (Барашівський ліцей).

Грамотами за участь у фестивалі були нагороджені найменші учасники, вихованці ЗДО «Перлинка», яким була надана честь відкрити святковий захід; за урізноманітнення фестивалю танцювальним флешмобом відзначені школярі Черемошненської гімназії, а також співочий дует школярок Барашівського ліцею Софії Самотюк і Любові Кравік та вокальна група вчителів Черемошненської гімназії.

Щиро дякуємо усім за участь та святковий настрій, і хай завжди нас єднає не лише вишиванка, а й пісня!