ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2023 09:43

Фото без описуСлава Україні! Слава Збройним силам України, захисникам і захисницям нашої Батьківщини, слава героїчному українському народу, який наближає перемогу, слава учням, батькам та усім працівникам освіти нашої Березівської громади!

Ось і завершився навчальний рік. Він був для нас тривожним і надзвичайно відповідальним, адже проходив у воєнний період і вимагав від нас не тільки дати учням хороші знання, а й захистити від небезпеки та зберегти найцінніше, їхнє життя та здоров’я.

Скільки було переживань, турбот, вимог, що часом опускалися руки, але завдяки вам, наші дорогі учні, батьки, вчителі та технічні працівники освітніх закладів, — ми подолали перешкоди, зуміли якісно організувати навчальний процес і сьогодні святкуємо День останнього дзвоника!

Щиро дякуємо усім за успіхи, перемоги у конкурсах, олімпіадах, турнірах та хороші результати в навчанні та роботі.

Дорогі учні, хочемо зізнатися, що ми трішки заздримо вам, адже для вас починається найпрекрасніша пора — час літніх канікул. Отож, вітаємо вас, бажаємо від душі насолодитися прекрасними сонячними теплими днями, гарно відпочити і з новими силами у вересні продовжити подорож до країни Знань!

Але не забувайте і не нехтуйте правилами безпеки, бережіть себе і своїх рідних.

А ще ми хочемо, як і всі українці, щоб закінчилась війна, щоб якнайшвидше новий день приніс нам найсолодшу мрію і ми почули найбажаніші слова — ПЕРЕМОГА!, МИР! Щоб ніхто не здригався від звуків сирени, і ніколи до наших будинків, сімей не надходили звістки про поранення, втрати, розлуки. Щоб українські школярі ходили до освітніх закладів із посмішками, у доброму здоров’ї і здобували міцні знання під мирним небом.

Переможного миру усім нам! Слава Україні!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідуюча відділом освіти,

молоді та спорту Березівської сільської ради