З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!💙💛

Дата: 01.06.2023 08:06

Фото без опису🌈Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

Проте Війна внесла свої корективи забравши тисячі життів маленьких українців, ще частина з них вивезена на територію рф. Через повномасштабне вторгнення українські діти вимушені жити за кордоном, а ще частина ніколи не повернеться до рідного дому, бо його зруйнували нелюди...

Сьогодні особливу увагу хочу звернути на дітей, які втратили своїх батьків, на дітей наших Захисників, які чекають їх вдома та переживають цю страшну розлуку. Діти, ваші тати й мами – Герої, - пишайтеся ними! Вони гордість нашої громади, нашої країни! Українські малюки вражають світ своєю силою та мужністю.

Діти волонтерять, продовжують перемагати на спортивних та культурних змаганнях, здобувають освіту та роблять свій внесок у Перемогу.

Цього дня я щиро хочу побажати, щоб кожна наша дитина могла почувати себе в безпеці під мирним небом України 🇺🇦.

Божого благословення кожному та здійснення усіх мрій, а особливо найзаповітнішої - Перемоги! 🇺🇦

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова