ВПО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ,ОТРИМАЛИ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 09.06.2023 14:01

Фото без опису9 червня, за сприяння Центру надання соціальних послуг Березівської сільської ради, відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають в Березівської громаді з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «СТАБІЛІЗЕЙШН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ».

Темою розмови стали вкрай важливі питання, якими безпосередньо займається Благодійний фонд. Це, зокрема, надання юридичних консультацій для ВПО; оформлення довідок внутрішньо переміщеної особи та відновлення документів; питання призначення соціальних виплат (допомога на проживання, компенсація за розміщення ВПО, пенсія, допомога при народженні дитини) та консультації щодо компенсації за пошкоджене чи зруйноване житло, тощо.

Учасники зустрічі змогли задати усі питання, які нині їх турбують, а також отримати інформацію щодо того, куди можна звертатися у разі потреби.

Тож, до відома внутрішньо переміщених осіб, які знайшли собі прихисток на Житомирщині — отримати консультацію на вище перелічені питання можна, звернувшись до Благодійного фонду за телефонами:

• - (097) 299-36-36 (Алла Кононенко, регіональна юристка),
  • - (098) 092-25-90 (Ігор Данилін, регіональний соціальний спеціаліст),
  • - (097) 601-92-63 (Олександр Пінчук, регіональний координатор).