ПРИВІТАЛИ ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.06.2023 09:31

Фото без описуЩороку, 18 червня, в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

Варто наголосити, що цього року виповнюється рівно 100 років від часу створення цієї служби, працівники якої найбільш наближені до громадян. Щоденно вони працюють для того, щоб життя людей на території їхньго підпорядкування було безпечним та спокійним. Це ті люди, яких знають місцеві мешканці, яким довіряють, до яких прислухаються і яких чекають на допомогу.

Сьогодні, з нагоди професійного свята, дільничні Березівської громади Ольга Охмак та Михайло Мошківський приймали вітання та подяки від Березівської сільської ради.

Ще раз щиро вітаємо їх і бажаємо нашим правоохоронцям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. І нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками цієї нелегкої справи, а Господь Бог надає сил та невичерпної енергії для забезпечення правопорядку та попередження злочинів у нашій громаді.Фото без описуФото без описуФото без опису