На Житомирщині проживає дванадцять багатодітних одиноких батьків, серед яких батько 10 дітей — Микола Базилюк з Черемошного

Дата: 19.06.2023 15:42

Фото без описуБатько — приклад сили, мужності, відповідальності, честі, гідності, справедливості, доброти і милосердя для своїх дітей.

Саме таким є Микола Базилюк — житель с. Черемошне Березівської сільської ради, один з 12 багатодітних батьків Житомирщини, який виховує 10 дітей.

Так, Микола виховує 5 дівчат та 5 хлопців: Олену, Анну, Анастасію, Марію, Мирославу, Миколу, Кирила, Костянтина, Макара та Нікіту. Серед його дітей 4 — шкільного віку та 4 дошкільного, Олена навчається в Житомирському інституті медсестринства, Анна — в Житомирському професійному ліцеї.

З нагоди Дня батька заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відвідав багатодітну смію та передав їм допомогу та солодощі.

За інформацією Житомирської ОВА