ПРИКЛАД ВДАЛОЇ СПІВПРАЦІ: У ЧЕРЕМОШНОМУ З’ЯВИТЬСЯ СТАДІОН ТА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Дата: 24.07.2023 09:15

Фото без описуЖителі с. Черемошне проявили ініціативу аби відновити місцевий стадіон та спорудити поруч дитячий майданчик. Таку ідею підтримала сільська рада, тож спільно взялися вирішувати питання.

На початку літа черемошненці самоорганізувалися і розчистили територію колишнього футбольного поля, яке давно заросло. Працювали всі — від великого до малого.

Далі був етап обговорення та планування. Місця тут вистачає, тож поруч із футбольним полем, яке вирішили заодно розширити до мінімально-стандартних розмірів (90х55 м), запланували облаштувати ще й рекреаційну зону з дитячим та спортивним майданчиком.

Наразі для майбутнього спортивно-ігрового комплексу сільська рада закупили метал, з якого силами місцевих майстрів В’ячеслава Самчика та Петра Поліщука буде зварено усе необхідне обладнання: футбольні ворота, «шведська» гірка, брусся та турники, дитячі гойдалки. А ще тут поставлять бесідки, дитячий будиночок, пісочницю тощо. Якщо коротко, то все для цікавого та активного дозвілля відпочиваючих.

Роботи почали нещодавно. Силами працівників відділу ЖКГ Сергія Прогонова, Валентина Казінчука, Олександра Расновського, Валерія Кухарчука та Вадима Денисевича проведено комплекс підготовчих робіт: зроблено під’їзну дорогу, вмонтовано водовідвідну трубу, аби стадіон не замокав у дощову погоду, облаштовано стоянку для автівок і, навіть, споруджено вбиральню. Затим вищезгадані ділянки розпланували.

Із подальшим залученням аграрної та спеціалізованої техніки місцевих підприємців (ТОВ «Щербини», — кер. Олексій Божок та Олександр Кузнець та ПП Консевич В. (водій А. Мороз)) проведено рекультивацію ділянок, засіяно спеціальною травичкою та ущільнено ґрунт за всіма правилами посіву. Тепер чекаємо, поки вона зійде. А поки паралельно тривають роботи із виготовлення предметів благоустрою.

Усім причетним щира вдячність, нехай повертаються затрачені сили, енергія, здоров'я.