ПОРИВІВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ: У НОВІЙ ВАСИЛІВЦІ ЗАМІНИЛИ ВОДОГІННУ ТРУБУ НА ПРОБЛЕМНІЙ ДІЛЯНЦІ

Дата: 24.07.2023 18:28

Фото без описуВідколи у Новій Василівці була проведена водогінна мережа, а це понад 30 років тому, на одній з ділянок постійно траплялися пориви. Їх, звісно, локалізовували, проте проблема виникала знову і знову.

Як пояснюють спеціалісти відділу ЖКГ Березівської сільської ради після аналізу даної ділянки, одна з труб, ще при первинному монтажі, виявилася бракована, товщина її стінки не відповідала технологічним нормам. Відповідно, коли тиск води в мережі збільшувався — слабкі місця тут давали тріщини і ставалися пориви. Питання вдавалося вирішувалося накладанням «бандажів» у місцях пориву, але на довго ситуацію це не спасало.

Аби закрити це питання раз і назавжди, було прийняте рішення повністю демонтувати частину бракованої труби (а це 20 м) та замінити її на нову, сучасну, — що й зробили спеціалісти водо-каналізаційного господарства сільської ради.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису