У ВАСИЛІВЦІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 25.07.2023 18:49

Фото без описуСестер Ірину Ступак та Ольгу Бензу у Василівці добре знають. Ці дівчата від початку війни і волонтерять, і постійно донатять на потреби ЗСУ, хоча й афішувати про це ну зовсім не люблять.

Саме вони, за підтримки своїх поплічників, людей культури і мистецтва Олени Дарк, Олексія Будніка, Юрія Сироїжко та Богдана Ярошинського, — ініціювали проведення у Василівці благодійного концерту. Мета — збір коштів на генератор і дрон — для одного з прикордонних загонів, від якого надійшов запит до волонтерів.

У неділю пообіді біля Василівського старостату відбувся концерт, а заодно і збір коштів. Жителі села та місцеві підприємці мали змогу відволіктися від буденності, зустрітися та поспілкуватися, насолодитися прекрасними голосами наших співаків та заодно задонатити на ЗСУ. У підсумку вийшло 13 150 грн.

Тож, як і анонсувалося, частина цих коштів піде на генератор, частину задонатять на дрон.

Дякуємо всім, хто мав бажання, знайшов час та долучився до збору.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису