З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 28.07.2023 08:30

Фото без описуСьогодні це свято для всіх нас набуло особливого сенсу. Адже просто зараз на теренах нашої країни точаться найзапекліші з часів Другої світової війни бої – з підступним, цинічним і вкрай жорстоким ворогом. Ворогом, що хоче відібрати наше право бути вільними та прагне знищити нашу Державу та державність як такі.

Але ми не дозволимо йому втілити задумане👊. Україна – б’ється. І ми точно знаємо – обов’язково переможе✊! Адже немає такої сили, яка б змогла нас зламати та здолати нашу волю💙💛!

Від щирого серця у цей день бажаю всім нам, українцям, стійкості, міцності духу, миру та добробуту! Підтримуйте один одного, любіть мову, шануйте традиції, вірте в нашу країну! Зараз, як ніколи, ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти! Разом – ми сила! І тільки разом ми переможемо! Слава Україні!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський голова