У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ШКІЛЬНОГО УКРИТТЯ

Дата: 01.08.2023 07:22

Фото без описуРоботи по будівництву та облаштуванню укриття в Березівському ліцеї вийшли на фінішну пряму. Нагадаємо, монтаж модульних блоків розпочався наприкінці минулого місяця — 18 липня та був зведений за неповні два робочі дні.

Наразі вже змонтовано й вхідну групу, проведено електроенергію та систему вентиляції, всередині оброблено модульні секції протигрибковими засобами та ведеться внутрішнє оздоблення.

Ззовні здійснено гідроізоляційні роботи та розпочато обвалувальння модулів шаром землі. Після цього територія довкола буде облагороджена, а приміщення всередині почнуть меблювати та наповнювати усім необхідним.