«МИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МОЛОДІ
Майбутнє, безперечно, за молоддю. Адже саме молодь — це рушійна сила позитивних змін, яка дарує нам упевненість у завтрашньому дні, бо сьогодні наполегливо прагне крокувати до своїх вершин, бути успішною, щасливою, а ще відповідальною за власну долю та долю Батьківщини.
Сьогодні вона воює і волонтерить, захищає рідну землю від ворога, рятує і лікує, працює, навчає і навчається заради Перемоги, народжує і виховує дітей і є прикладом справжнього патріотизму та сміливості. Це те покоління, що вже добре знає смак і ціну свободи, якому будувати, утверджувати та розвивати нашу Незалежну Україну, піднімати економіку, відбудовувати країну та створювати соціальні ініціативи.
З нагоди відзначення Міжнародного дня молоді в Березівській громаді пройшов захід, покликаний вкотре звернути увагу на роль молоді у майбутньому розвитку України.
У рамках заходу пройшов футбольний турнір між збірною командою Березівської громади та командою курсантів Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова — за кубок «МИ — МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ». Варто відразу зауважити, що в напруженому протистоянні з перемінною противагою у рахунку протягом усієї гри, команда господарів на останніх хвилинах матчу дотисла гостей і з рахунком 4:3 отримала переможний кубок.
Надзвичайно цікавими та пізнавальними для дітей та молоді були локації з бойової армійської системи, де можна було ознайомитися зі зразками зброї та муляжами небезпечних вибухових предметів, приміряти військову амуніцію та сфотографуватися на згадку, в супроводі інструкторів ознайомитися з навичками практичної стрільби і, власне, спробувати себе на влучність, а ще взяти участь в майстер-класах із прийомів рукопашного бою та запуску дронів.
Не менш захоплюючим було знайомство зі специфікою роботи кінологів Житомирської академії поліції та їх чотирилапих службово-розшукових підопічних, які радо демонстрували свої вміння на публіку.
Окремо діяли і локації творчості. Тут дітки, використовуючи різні засоби та техніки, створювали власні малюнки, кожен з яких був навіяний патріотичними нотками та мали змогу також долучитися до створення ляльки-мотанки, придбати тут же прикраси ручної роботи з національною символікою та вишиванки.
Разом із тим, під керівництва місцевого художника Олександра Мурги кожен охочий взяв участь в написанні спільної картини із символічною назвою «Захист Свободи України», а ще задонатив на ЗСУ. Загалом на потреби військових було зібрано 12 500 грн.
Святковий захід супроводжувався патріотичними українськими піснями та музичними композиціями у виконанні місцевих талановитих школярів, курсантів військового інституту та представників вокального гурту «Джерела».
Детальніше у фотозвіті.