В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗМОНТОВАНО МОДУЛЬНЕ УКРИТТЯ. ТРИВАЮТЬ ПОДАЛЬШІ РОБОТИ

Дата: 18.08.2023 15:14

Фото без опису15-16 серпня на території Іванівського ліцею тривали монтажні роботи модульного укриття.

Нагадаємо, це вже другий за місяць (після Березівського ліцею) освітній заклад Березівської громади, де зведено захисну споруду задля відовлення тут освітнього процесу в очному форматі. Невдовзі аналогічне укриття з'явиться і в Барашівському ліцеї.

Відсьогодні розпочалися подальші роботи. Від самого рання педагогічний колектив за підтримки батьків взялися до тих робіт, які їм під силу. Ззовні була проклеїна гідроізоляційна плівка на стиках модульних блоків та двічі оброблена бітумною мастикою поверхня. А всередині антикорозійними засобами оброблені усі металеві деталі.

Під вечір роботи продовжать - буде встановлюватися вхідна група.

Фото без опису

Далі у ході робіт змонтують вентиляційну систему та освітлення, проведуть оздоблювальні роботи як зсередини, так і ззовні. І справа лишиться за малим - наповнити приміщення меблями та всім необхідним, що може знадобитися школярам та педагогам, аби перечекати повітряну небезпеку.

Сподіваємося на подальшу активність та підтримку батьків, аби спільними зусиллями довести вчасно справу до кінця і розпочати День знань у стінах рідної школи.

Щиро дякуємо усім небайдужим, хто знайшов час, аби доєднатися і допомогти пришвидшити цю надважливу справу.