З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ, ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дата: 23.08.2023 08:36

Фото без описуДень Державного Прапора — це данина поваги одного з найголовніших символів держави, що пройшов довгий, героїчний, а часом і трагічний шлях.

Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг — як головну святиню нашої державності, свободи, символ усіх історичних етапів і звершень, уособлення національного духу і непереможності українців.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Бажаю українському народу бути гідними нащадками пам'яті своїх предків, які працею, здоров'ям і своїм життям, створювали славу і велич Державного прапора країни!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – омріяної перемоги, процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Миру, добра і процвітання кожній родині і нашій Державі!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ,

Березівській сільський голова