У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЯ ЦЕРЕМОНІЇ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Дата: 24.08.2023 20:10

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня Прапора та 32-ї річниці Незалежності України, в населених пунктах громади піднято синьо-жовті стяги — уособлення споконвічного прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. А ще, головна святиня нашої державності, свободи, символ усіх історичних етапів і звершень, національного духу і непереможності українців.

Урочиста церемонія підняття державного прапора відбулася за участі родин загиблих військовослужбовців.

На жаль, сьогоднішнє державне свято, як ніколи раніше, показало нам, якою дорогою ціною дається нам Незалежність і ціна її досить часто, це найдорожче, — життя тих, хто боронить рідну землю від ворога.

На території Березівської громади є 20 військовослужбовців, які до останнього подиху мужньо захищали нашу свободу, цілісність та незалежність і загинули в боях на різних напрямках оборони держави.

Це:

- ДЕНИСЮК ПАВЛО (С. БАРАШІВКА);

- КУТЕПОВ ЮРІЙ (С. ДУБОВЕЦЬ);

- ЗАРЕЧНИЙ ІВАН (С. БАРАШІВКА);

- ТИМОФЕЄВ ОЛЕКСАНДР (С. БЕРЕЗІВКА);

- ШВЕД АНДРІЙ (С. ВАСИЛІВКА);

- ГОРБАТЮК ЮРІЙ (С. БОНДАРЦІ);

- КУЗЬМЕНКО РОМАН (С. ІВАНІВКА);

- ПАЛІЙ МИКОЛА (БАРАШІВСЬКИЙ МАСИВ);

- СЛОВІНСЬКИЙ ЕДУАРД (С. ВИГОДА);

- ШАРАПАТО КОСТЯНТИН (С. ІВАНІВКА);

- САМЕДОВ ГУСЕЙН (С. ВИГОДА);

- БУДНІК МИХАЙЛО (С. ІВАНІВКА);

- КЛЕЦ ОЛЕКСІЙ (С. САДКИ);

- ГЛАГОДСЬКИЙ ОЛЕГ (С. ЧЕРЕМОШНЕ);

- КРАСНОЩОКОВ ДМИТРО (С. ІВАНІВКА);

- СТУПАК ВІКТОР (С. ВАСИЛІВКА);

- ДАНИЛКО ІГОР (С. ЗАМОЖНЕ);

- СУЛЯТИЦЬКИЙ ГЕННАДІЙ (С. ВАСИЛІВКА);

- СЛЕМЕНЬОВ ОЛЕКСАНДР (С. ІВАНІВКА);

- ШКУРОПІНСЬКИЙ КІРІЛ (С. ДАВИДІВКА).

Сьогодні поіменно звучали імена наших односельців в усіх населених пунктах громади та хвилиною мовчання вшановано їх пам’ять, а представникам їх родин: дітям, дружинам, батькам було надане право підняти один із найголовніших символів країни у її 32-у річницю Незалежності.

Також, у цей день до Барашівки та Садок завітав очільник району Юрій Тарасюк. Він передав державну нагороду воїна-захисника Івана Заречного — орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) – його дружині Наталії, синам Богдану та Євгену та вручив нагрудну відзнаку від військової частини, де служив воїн-захисник Олексій Клец (посмертно) — дружині Вероніці та їх дітям Ані, Денису та Олександрі.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших герої!

Щира вдячністю усім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої державності та Незалежності! Слава Україні!