АНКЕТА ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ В СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ

Дата: 10.09.2023 12:20

Фото без описуШановні мешканці Березівської сільської ради!

Повномасштабні воєнні дії, що відбуваються на території України, призвели до підвищення цін на основні товари та послуги, зростання безробіття, зниження розміру заробітних плат або взагалі втрати доходів, негативний вплив яких посилився на рівні добробуту громадян.

З метою визначення потреб у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку в умовах збройної агресії російської федерації проти України Центром надання соціальних послуг Березівської сільської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання. Ваші відповіді допоможуть прийняти управлінські рішення в частині організації надання соціальних послуг та допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах.

Будь ласка, уважно прочитайте кожне запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді. Анкета анонімна і її результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.