З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 24.09.2023 08:30

Фото без описуЩиро вітає працівників закладів дошкільної освіти

Березівської сільської ради

з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля!

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботи, уваги, розуміння, любові вихователів, їх помічників та усіх працівників ЗДО, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини. Тож нехай ніколи не згасне світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Від виховання дітей в дитинстві залежить майже все майбутнє. Саме ви ведете їх на початку життєвого шляху, міцно тримаючи за руку, стежете, щоб вони не оступилися, завжди готові пояснити, показати, допомогти порадою і, звичайно ж, пробачити витівки. Низький уклін вам за цю наполегливу працю, милосердя і людяність.

Ми бажаємо Вам у Ваше професійне свято гарного настрою та подяки від вихованців! Будьте щасливі, здорові і успішні! Діліться своєю мудрістю, вчіть дітей бути справедливими, чесними, надійними, щоб вони змогли впевнено увійти в життя справжніми людьми!

Ми – українці, незламна нація! Нам судилося бути щасливими і вільними! Тож виховуймо наших дітей в любові, злагоді і надії на краще майбутнє.

Хай буде мир, а всі діти усміхнені і щасливі.

З повагою — Михайло ЯРОМОВ, сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідувач відділу освіти, молоді та спорту

Березівської сільської ради