СПІВЧУТТЯ

Дата: 06.10.2023 10:52

Березівська сільська рада та Василівський старостинський округ глибоко засмучені з приводу передчасної смерті колеги — СЕРГІЯ ЛЯШЕВИЧА, — та висловлюють щирі співчуття родині покійного.

Сергій Васильович родом із Лугинщини. 1992 року, у зв’язку з аварією на ЧАЕС, був вимушений полишити рідний край і оселився у Новій Василівці.

До 1998 року працював водієм у місцевому колгоспі, після чого проходив службу за контрактом у Житомирській аеромобільній бригаді. Звідти у 2001 році направлений до Лівану в складі миротворчих військ Збройних сил України.

По приїзду звільнився, повернувся до цивільного життя і з 2006 року очолив Василівське БКОП «Добробут», якому присвятив 15 років плідної праці.

З 2021 року і дотепер Сергій Ляшевич працював техніком з експлуатації водо-каналізаційного господарства Березівської сільської ради.

Страшна хвороба, що забрала його життя, стала тяжким випробуванням, з яким Сергій Васильович боровся з великою мужністю та непохитною силою духу до останнього подиху.

Нехай світлий спомин про нашого колегу живе вічно в серцях тих, хто знав його та працював поруч із ним.