ІВАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИРУ

Дата: 21.09.2023 15:27

Фото без описуЩороку 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Не зважаючи на те, що країна-гній почала "вітати" нас із самого ранку ракетами, все ж таки, в Іванівському ліцеї пройшов ряд заходів, приурочених темі миру.

Серед них — загальношкільна лінійка, на якій усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Захисників, які віддали свої життя за наш мир та послухали Дзвін Миру.

Класними керівниками та класоводами було проведено тематичні виховні години.

Дітям потрібен мир!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису