БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ, ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІЖПАРЛАМЕНТСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА — АРСЕНІЯ МИХАЙЛОВИЧА ПУШКАРЕНКА

Дата: 10.10.2023 08:30

Фото без опису

АРСЕНІЯ МИХАЙЛОВИЧА ПУШКАРЕНКА

Шановний Арсенію Михайловичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Не викликає жодних сумнівів, що Ви змогли реалізуватись, як успішний, активний політик і державний діяч новітньої історії нашої країни. На кожній з цих нив у Вас накопичується по-справжньому вражаючий перелік здобутків, якими можна і навіть потрібно пишатись.

Ви завжди були і залишаєтесь патріотом України, який своїми справи та активною участю у житті країни постійно доводить це.

Дякуємо Вам, за постійну увагу, підтримку та допомогу і нашій громаді!

Бажаємо щоб тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищали Вас на довгі та щасливі роки життя, наповнені земними радощами і корисними справами, а підґрунтям цьому було міцне здоров’я та щирі надійні люди на Вашій життєвій дорозі.

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність та вміння робити добрі справи!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням, дарує силу та наснагу до подальшої плідної праці на благо нашої держави!

З повагою — Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова

Фото без опису