У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

Дата: 10.10.2023 16:43

Фото без описуУчнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в закладі освіти. Це право учнів колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення.

9 жовтня в Барашівському ліцеї відбулася презентація передвиборчих програм кандидатів на посаду президента Ради учнівського самоврядування. А вже 10 жовтня відбулося таємне голосування, за результатами якого обрано Президента Ради учнівського самоврядування.

Вітаємо переможця — Анастасію Лісовик та бажаємо плідної роботи, креативних ідей, цікавих заходів!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису