У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ
Дата: 10.10.2023 16:43
Кількість переглядів: 58
Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в закладі освіти. Це право учнів колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення.
9 жовтня в Барашівському ліцеї відбулася презентація передвиборчих програм кандидатів на посаду президента Ради учнівського самоврядування. А вже 10 жовтня відбулося таємне голосування, за результатами якого обрано Президента Ради учнівського самоврядування.
Вітаємо переможця — Анастасію Лісовик та бажаємо плідної роботи, креативних ідей, цікавих заходів!