ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 08.11.2023 16:21

Фото без описуДо відома мешканців Березівської територіальної громади!

19 листопада 2023 року об 11:00 год за адресою: с. Садки, вул. Незалежності, буд. 40

у приміщенні клубної установи відбудуться громадські слухання з питання:

«Про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

ФОП Пелих О.М.»

ТЕКСТ ДОКУМЕНТУ ДОДАЄТЬСЯ:

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин.

Фізична особа-підприємець Пелих Олексій Михайлович має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами для майданчику, що розташований за адресою: Житомирська область, Житомирський район, Березівська сільська територіальна громада, комплекс будівель та споруд № 1, будинок 1.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків: 3285909979.

Місцезнаходження юридичної особи – 10007, Житомирська область, м. Житомир, провулок 3-й Смоківський, 1, контактна особа – фізична особа-підприємець Пелих Олексій Михайлович, телефон: +38(096) 536-04-32, електронна адреса: leshapel25@gmail.com.

Фактичне місцезнаходження об’єкта: Житомирська область, Житомирський район, Березівська сільська територіальна громада, комплекс будівель та споруд № 1, будинок 1.

На виконання ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» проводиться робота з отримання дозволу на викиди. Основна виробнича діяльність, яку провадить на виробничому майданчику ФОП Пелих О.М., це виготовлення деревного вугілля з деревних заготовок. Річна потужність по виготовленню деревного вугілля становить 280 тонн на рік. Виходячи з вище зазначеного, діяльність ФОП Пелих О.М. не підлягає оцінці впливу на довкілля. Відповідно до підпункту 9 пункту 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» №2059-VIII від 23.05.2017 продуктивність виробничої діяльності становить менше 1 тони на добу (< 365 тонн на рік).

Джерела утворення викидів забруднюючих речовин: печі вуглевипалювальні, майданчик для вивантаження деревного вугілля, лінія подрібнення та пакування готової продукції, пост різки та зварювання металу. Види та обсяги викидів забруднюючих речовин, т/рік: сполуки азоту – 0,944, оксид вуглецю – 2,105, тверді речовини – 0,810, сполуки сірки – 0,366, метали та їх сполуки – 0,0003, неметанові леткі органічні сполуки – 1,036, ацетон – 0,018, кислота оцтова – 0,312, спирт метиловий – 0,804, метан – 18,522, парникові гази – 298,37. Обсяги викидів забруднюючих речовин відповідають вимогам санітарного та екологічного законодавства, заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу та заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачені та не розробляються.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30 днів з дня публікації до Житомирської обласної державної адміністрації за адресою: 10014, м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1, тел. 0412-47-08-57; 0412-47-11-09, email: ztadm@apoda.zht.gov.ua