ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 14.11.2023 11:07

Фото без описуВсесвітній день доброти бере свій початок з 1997 року, коли в Японії створився волонтерський «Всесвітній рух за доброту» (World Kindness Movement). 13 листопада 1998 року в Токіо відкрилась перша конференція Всесвітнього руху доброти, цю дату й залишили для щорічного святкування.

Символом доброти є відкрите серце. Саме до Дня доброти його створив французький художник Орель.

У людей, які роблять добрі справи кожен день, кращий імунітет, вони менше хворіють. Лікарі пояснюють це підвищенням рівня лімфоцитів та розширенням кровоносних судин, що покращує роботу серця. Також вони зафіксували підвищення рівня серотоніну та ендорфінів, які допомагають швидше справлятися зі стресом.

Треба навчатися робити добрі справи. Складність полягає в тому, що за свої вчинки не слід чекати нагороди, вони повинні дарувати задоволення самі по собі. Доброта повинна бути направлена не лише на людину, але й на тварин, які часто страждають від людської жорстокості.

З нагоди Дня доброти в Барашівському ліцеї проведено низку виховних аходів.

Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису