День у ЧЕРВОНОМУ: у Барашівському ліцеї провели кольоротерапію

Дата: 16.11.2023 15:24

Фото без описуКольоротерапія, також відома як хромотерапія — це форма терапії, яка використовує колір і світло для лікування певних психічних і фізичних захворювань.

Стародавні єгиптяни використовували залиті сонцем кімнати з кольоровими вікнами в терапевтичних цілях. Кольоротерапія ґрунтується на недоведеному припущенні, що певні кольори можуть впливати на “енергетику” людини й впливати на стан її здоров’я.

Практика кольоротерапії бере свій початок в індійській аюрведичній медицині, яка стверджує, що застосування певних кольорів може виправити дисбаланс у чакрах нашого тіла. У кольоротерапії вважається, що різні кольори здатні по-різному впливати на організм.

Так червоний колір використовується, щоб зарядити енергією або підбадьорити людину, яка може відчувати себе втомленою або пригніченою.

Барашівський ліцей вирішив випробувати вплив кольорів на учнів та вчителів, провівши День у ЧЕРВОНОМУ!