ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ДОБРОТИ В ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Дата: 15.11.2023 14:26

Фото без описуДуже доброю традицією для багатьох країн світу стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня доброти. Свято створене з метою донести до громадськості, що люди повинні допомагати один одному і тим, хто потрапив у біду, не чекаючи за це нагороду.

Всесвітній день доброти є одним із добрих і світлих свят. Відзначати це свято простіше будь-яких інших – варто лише зробити хоча б найменшу, але добру справу. Навіть просто слова підтримки тому, хто їх потребує, будуть неоціненною допомогою. До того ж, допомога оточуючим – дуже хороший спосіб поліпшити своє життя.

Спеціально для цього Дня французький художник Оріль (Aurele) створив символ – відкрите серце. Вчені Мічиганського університету в США провели дослідження, які показали, що добрі люди живуть на 9 років довше, хворіють у 2 рази рідше, мають кращий імунітет і здорове серце!

Соціально-психологічною службою Черемошненської гімназії здобувачам освіти було проведено заходи з нагоди Дня доброти під гаслом: «Добро починається з мене».

Діти активно брали участь, за що були нагороджені символічними дипломами і медалями «За добрі справи».

Не соромтесь робити добрі справи. Хай світом править доброта й любов.