У Василівському ліцеї пройшов інформаційний цільовий профілактичний захід "Безпека дорожнього руху"

Дата: 17.11.2023 12:38

Фото без описуВ рамках тижня з безпеки дорожнього руху учні 3-4 класів Василівського ліцею відвідали інформаційний цільовий профілактичний захід "Безпека дорожнього руху".

Учні повторили правила безпечної поведінки на дорозі, переглянули відео та прослухали бесіду "Безпечна дорога додому", взяли участь у цікавих вікторинах.

Всі активно взяли участь і отримали неймовірні емоції!

Знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука життя. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!