ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЧІЛЬНИКА БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ — МИХАЙЛА ВАЛЕНТИНОВИЧА ЯРОМОВА

Дата: 21.11.2023 07:00

Фото без описуВід щирого серця в цю осінню днину колектив Березівської сільської ради шле вітання з Днем народження сільському голові —

МИХАЙЛУ ВАЛЕНТИНОВИЧУ ЯРОМОВУ.

Сильний і незламний, мужній і мудрий, працьовитий, чесний, добрий, життєрадісний, гарний сім’янин, батько двох дітей і дідусь: усе це про очільника нашої Березівської громади.

Шановний Михайле Валентиновичу!

Прийміть у цей святковий день наші щирі вітання і побажання подальшої продуктивної діяльності.

Нехай те, що Ви щодень робите для наших жителів, завершується очікуваними результати, свідомим визнанням та щирою вдячністю, а плани та задуми перетворюються в успішні справи.

Бажаємо Вам міцного здоров'я та бадьорості, удачі, натхнення та нових ідей. Нехай успішно реалізуються всі плани в оточенні надійних людей. А життя буде гармонійним і щасливим.

Мирного неба та Перемоги!