Учні Барашівського ліцею вшанували пам'ять українців, які віддали своє життя задля свободи та демократії

Дата: 21.11.2023 18:53

Фото без опису21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Учні Барашівського ліцею згадали ці події, вшанували пам'ять українців, які віддали своє життя задля свободи та демократії.