АНГЕЛ ПЛАЧЕ: ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ ІВАНІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВІДВІДАЛИ ПАМ’ЯТНИК ЖЕРТВАМ ГОЛОВОМОРУ

Дата: 26.11.2023 15:47

Фото без описуЩорічно в четверту суботу листопада в Україні та у світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів.Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму проходить під гаслом "Пам'ятаємо.Єднаємося. Переможемо." та відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

До 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років представники учнівського самоврядування разом з класним керівником 8 класу та педагогом-організатором відвідали пам'ятник Жертвам Голодомору "Ангел плаче". Пам'ятник був відкритий на майдані Путятинському в Житомирі на 15-ту річницю незалежності України. Учні запалили свічки та вшанували пам'ять заморених голодом українців хвилиною мовчання.

Закликаємо усіх стати учасниками всеукраїнської акції "Запали свічу". Для цього о 16 годині запаліть свічку та вшануйте пам'ять жертв геноциду. Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.Фото без опису