Андріївські вечорниці в Березівському ліцеї
З – поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави.
З метою поглиблення знань здобувачів освіти про зимові календарні свята, ознайомлення дітей зі звичаями святкування вечорниць, сприяння відродженню національної свідомості, виховання у дітей поваги до народних традицій у Березівському ліцеї було проведено«Андріївські вечорниці».
Діти разом з учителями розкривали справжню красу цього свята. Звучали народні пісні, веселі конкурси, чарівне ворожіння, смачна калита.
Приємно бачити і розуміти, що наша молодь пишається народними обрядами наших пращурів, адже це величезний скарб, який передається із покоління до покоління.