ГІДНА ЗМІНА: В САДКАХ ПРОЙШОВ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА КУБОК СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2023 16:15

Фото без описуГІДНА ЗМІНА —під такою назвою з нагоди Дня Збройних сил України в Садківському ліцеї пройшов волейбольний турнір на кубок Березівської сільської ради. Змагання відбулися між командами хлопчиків та дівчаток молодших класів Садківського та Березівського освітніх закладів.

Справжні баталії розгортались на майданчику під час ігор, адже кожна з команд намагалася показати найкращий результат. Та попри те суперники гучно та емоційно вболівали один за одного. Дружня атмосфера панувала протягом усіх змагань.

Спортивний азарт та воля до перемоги сприяли росту майстерності наших маленьких спортсменів та обміну досвідом учасників турніру.

Цілком заслужено перше місце та кубок сільської ради здобула команда хлопців Березівського ліцею, другу сходинку турніру посіла команда дівчаток Садківського ліцею, ну а третє місце закріпили за собою хлопці цього ж закладу. Грамотою за участь нагороджена команда школярок Березівського ліцею.

Бажаємо учасникам змагань успіхів, бажання займатися й надалі, розвиватися та отримувати задоволення від занять, і підкорювати нові волейбольні вершини.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість нашим діткам навчатися, розвивати свої таланти, творчі та спортивні здібності та рости гідною зміною нашим захисникам.

Слава Україні! Слава воїнам ЗСУ!Фото без описуФото без описуФото без опису