Запускаємо нове опитування
Безпека — це стан відсутності загроз та ризиків для безпечного та спокійного існування. Це одне слово, але для кожногої воно різне, особливо в наш час.
Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «Паритет» та міжнародним молодіжним проєктом U-Report («Ю-репорт») Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні впродовж грудня 2023 року проводиться опитування серед молоді області.
Ми прагнемо провести опитування, щоб краще зрозуміти, наскільки тема безпеки актуальна для тебе. Результати дослідження будуть використані для проведення обласного молодіжного заходу "Безпековий кемп" від управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО "Паритет" за підтримки Українського Жіночого Фонду.
4 кроки, щоб долучитися до опитування
— відкрити Telegram-бот @UReportUkraineBot за посиланням https://t.me/UReportUkraineBot та натиснути "старт"
— ввести кодове слово “безпека"
— пройти коротку анонімну реєстрацію
— пройти опитування на тему "безпека"
Чекаємо на ваші відповіді!