18 СІЧНЯ БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ - ІГОРЕМ ШАТИЛОМ

Дата: 17.01.2024 17:18

Фото без описуГіркий біль та сум втрати оповив Березівську громаду після чергової звістки про ще одного загиблого Захисника громади, жителя с. Заможне - Ігоря Шатило, 01.01.1994 р.н.

Ігор стояв в обороні державних кордонів, нашої волі, свободи і незалежності на сході України з березня 2023 року. Та, після здійснення противником мінометного обстрілу його підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області в серпні минулого року, - вважався зниклим безвісти.

Після проведення процедури ідентифікації за допомогою молекулярно-генетичної експертизи Ігор вважається загиблим у результаті бойових дій під час захисту Батьківщини з 13.08.2023 року.

Завтра, 18 січня, в рідному селі хлопця відбудеться чин похорону та прощання з полеглим воїном.

Просимо всіх небайдужих віддати останню шану Захиснику, створивши "живий коридор" під час повернення Ігоря додому "на щиті" о 09:30 год від центру с. Заможне.

О 10:00 год пройде поминальна панахида, після чого об 11:00 год поховають військового на кладовищі в с. Покостівка, поруч із батьками.

Березівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам та вічна пам'ять полеглому воїну!Фото без опису