ДЕНЬ СОБОРНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.01.2024 17:55

Фото без описуДень Соборності України - одне зі знакових свят українського державотворення. З ціллю виховання в дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу в освітніх закладах Березівської громади були проведені тематичні заходи.

Класні керівники провели виховні години на тему Соборності України. Було переглянуто фільм «Свято Злуки. Політика памяті», який дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок важливі події минулого.

Молодші школярі взяли участь у різноманітних акціях, оформлені виставки малюнків.

Також, учні разом із педагогами створили «живий ланцюг». Ця акція вперше відбулася 21 січня 1990 року та є однією з наймасштабніших у світовій історії. Тоді українці взялися за руки і зв'язали "живим ланцюгом" Київ зі Львовом. Саме "живий ланцюг" став одним із важливих кроків до відновлення Української Держави. Люди взялися за руки, щоб продемонструвати Соборність України на шляху до незалежності.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Цілісність буде відновлена після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Заходи, проведені в цей день, поглибили розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови цілісної та вільної України.

Соборність - мета Перемоги.