"СМАКОЛИКИ ДЛЯ ЗСУ"

Дата: 29.01.2024 13:14

Фото без описуДо Дня Соборності України в Іванівському ліцеї було організовано черговий збір солодощів для наших Захисників. Адже соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Бо ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.

Цього разу посилка була відправлена жителю нашого села, колишньому випускнику Іванівської ЗОШ, який пішов захищати наші східні кордони. На превеликий жаль, він отримав поранення та зараз знаходиться на лікуванні. Посилка вже дійшла до адресата. За що він усім дуже вдячний.

Щира подяка людям, які цього разу долучилися до збору: Рижук С., Сладківській А., Вазінському Д., Рижій А., Шевченко М., Фіщук У., Кислицькій Л.В., Шульзі О.М., Кондратовець А., Денисевичу М., Поліняк Г.М. та учням 3 класу за листи та малюнки.

Єднаймося!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису