«ПОДАРУНКИ» ДЛЯ РАШИСТІВ ВІД БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.02.2024 12:04

Фото без описуБерезівська сільська рада формує чергову допомогу на фронт. Цього разу до технічних засобів (квадракоптера DJI MAVIC 3 та дронів-камікадзе) додамо ще деяких «подарунків» для рашистів. Це елементи ураження для вдосконалення боєприпасів. Саме таке замовлення ми отримали від наших оборонців.

Хлопці пояснюють, що один боєприпас можна оснастити 80 такими металевими елементами, які при спрацюванні гранати розриваються на безліч дрібних частин, а це, в свою чергу, дозволяє суттєво збільшити як площу, так й інтенсивність ураження ворога. Ця маленька річ досить дієва і практична, тому широко користується популярністю серед військових та постійно в попиті.

Для їх виготовлення сільська рада закупила металу товщиною 1,8 мм (45 тис грн), з якого один із небайдужих підприємців (з міркувань безпеки ім’я не вказуємо) — безкоштовно виготовив 24 тис даних елементів. З огляду на те, що на один боєприпас хлопці «заряджають» 80 таких «зірочок», ця кількість дозволить вдосконалити 300 бойових засобів.Фото без опису

Тож уже зовсім скоро ці маленькі помічники наших захисників полетять на «дронах Березівки» нищити рашистську нечисть.

Маленькими кроками долучаємося до великої Перемоги та закликаємо інших підтримувати такі ініціативи та допомагати нашому війську тримати оборону та дійти до омріяної всіма ПЕРЕМОГИ ТА МИРУ!

Сільський голова Михайло ЯРОМОВ