День безпечного Інтернету серед здобувачів освіти Черемошненської гімназії

Дата: 06.02.2024 15:03

Фото без описуДень безпечного Інтернету відзначається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого.

Традиційно День безпечного Інтернету організовується мережею Safer Internet Centres в Європі. У закладах освіти проводяться заходи для того, щоб залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, й наймолодших користувачів.

Тому, серед здобувачів освіти Черемошненської гімназії соціально-психологічною службою, а також вчителем інформатики були проведені заходи, які показали дітям безпечність інтернету.

Для учнів початкових класів було проведено заняття-тренінг-гра "Безпечний інтернет." А здобувачі освіти середньої і старшої ланки взяли участь у квест-уроці під гаслом "ON-ляндія", де діти отримали знання не тільки про безпечність інтернету, але й позитивні емоції і багато цікавих вражень!