Колектив Барашівського ліцею надає постійну посильну допомогу нашим захисникам

Дата: 06.02.2024 17:48

Фото без описуПовномасштабна війна змусила багатьох людей приєднатися до волонтерського руху: допомагати у гуманітарних штабах, плести маскувальні сітки, закуповувати амуніцію, готувати обіди, випікати смаколики, виготовляти окопні свічки тощо.

Волонтером сьогодні може стати кожен та кожна, хто прагне зробити внесок у перемогу України!

Колектив Барашівського ліцею, а це учні, вчителі, працівники, батьки, спільно з небайдужими мешканцями села Барашівка, надає постійну посильну допомогу нашим захисникам.

До 30 сіток за місяць, більше 200 окопних свічок, по 50 пиріжків 3-4 видів щотижня (для військових, що лікуються в шпиталі), більше 500 пиріжків на передову - це лише частина зробленого нами.

Дякую усім, хто розуміє важливість таких маленьких кроків для досягнення великої мети - ПЕРЕМОГИ!!!