ВАСИЛІВСЬКА ОКРУГА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗБОРУ ДОПОМОГИ НА ФРОН

Дата: 07.02.2024 12:28

Фото без описуБерезівська сільська рада сформувала чергову передачу як технічної, так і матеріально-продуктової допомоги нашим бійцям на передову. До збору долучилися і завідуючі Болярської і Василівської філій Центру культури та дозвілля, місцевий бібліотекар та заклад дошкільної освіти.

Овочева консервація, м’ясні консерви, варення, чай, кава, печиво, а ще медикаменти та теплі в’язані носки доповнили спільний «кошик» допомоги.

В кінці лютого буде формуватися наступна посилка, тож кожен житель Василівського старостату може долучитися до збору. У пріоритеті все ті ж медикаменти, засоби гігієни, продукти довготривалого зберігання та смаколики, а також чай, кава та цигарки.

Хто має можливість, долучайтеся до створення маскувальних сіток, в’язання носків та поясів для спини.

Разом до ПЕРЕМОГИ!