"ТЕПЛИЙ ПРИВІТ" СОЛДАТАМ ВІД ДУБОВЕЦЬКИХ МАЙСТРИНЬ
Допоки на вулиці зима, в'язані шкарпетки залишаються актуальними для військових, які тримають оборону на передовій.
Дбайливими руками дубовецьких майстринь Раїси Іванівни Журби, Анастасії Іванівні Кутепової та завідуючої Дубовецькою філією Центру культури та дозвілля Оленою Степанівною Щипанською було підготовлено нашим Захисниками понад 40 пар "теплих привітиків" - зв'язаних шкарпеток.
Їх вже передали на фрон у складі зібраної допомоги, яку сформувала Березівська сільська рада разом із "дронами Березівки".
Жителі Дубовця й надалі можуть долучатися та допомагати військовим хто чим може: чай, кава, різноманітні солодощі, шоколод, домашнє варення та інші продукти довготривалого зберігання, а ще цигарки, засоби гігієни та медикаменти для лікування сезонних захворювань можна приносити у робочий час до клубу. Усе зібране щомісяця представники сільської ради завозитимуть оборонцям у зону активних бойових дій.
Долучайтеся! Разом ми можемо більше.