ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ: В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

Дата: 16.02.2024 12:07

Фото без опису15 лютого на базі Іванівського ліцею Березівської сійської ради пройшов методичний семінар на тему «ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ: від теорії до практики», за участю заступників директорів та вчителі закладів освіти Березівської громади.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Іванівського ліцею — Галина Михайлівна ПОЛІНЯК, вчитель математики —Алевтина Анатоліївна КОНДРАТЮК, фізики — Ірина Сергіївна ЯЦЕНКО, інформатики — Микола Віталійович БОЙЧУК та англійської мови — Тетяна Миколаївна КОШУБСЬКА представлили власний досвід щодо використання технік/інструментів формувального оцінювання.