ДОРОГІ ЖІНКИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛЬКИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 08.03.2024 06:40

Фото без описуДОРОГІ ЖІНКИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛЬКИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Вітаю з Міжнародним днем боротьби за права жінок,

який ми відзначаємо 8 березня.

Які можуть бути побажання на третьому році повномасштабної російсько-української війни, крім одного: вільно жити на рідній землі.

Кожна українська жінка має право на прості речі, які сьогодні відбирають вороги. Це право на безпеку, право спокійно ростити дітей і ходити на роботу, право на повагу і саморозвиток.

Сьогодні крім традиційних слів про весну і красу хочеться сказати про силу, наполегливість, професіоналізм наших жінок. Багато хто доєднались до ЗСУ і воюють проти російських окупантів, багато із завмиранням серця чекають на дзвінок чоловіка чи сина з фронту, багато зібрали силу волі в кулак і тримають тил. Жінки проявляють сміливість і рішучість у найважчі дні сучасної історії України.

Дякую кожній жінці нашої громади перш за все за щиру віру у перемогу. Це означає, що кожна із вас на своєму місці робить якусь важливу конкретну справу, яка прискорює перемогу: працює, волонтерить, чекає, молиться.

Бажаю, щоб найближчі вам люди повернулися додому живими і здоровими, щоб ми всі повернулись до мирного життя. Щодня, за будь-яких обставин дбайте про здоров’я, зберігайте оптимізм, будьте мудрими і гордо несіть звання української жінки.

З повагою — Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський голова