У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ЗАХИСНИКАМ (ПОСМЕРТНО)

Дата: 21.03.2024 17:44

Фото без описуБерезівська громада пишається своїми героями, які не вагаючись ні хвилини у тяжкий для Батьківщини час стали на її захист та, на жаль, виконуючи свій громадянський обов’язок, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність, честь та свободу рідної землі, віддали за це найцінніше — свої життя.

21 березня у громаді відбулися чергові вручення державної нагороди — орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нашим Захисникам:

- в приміщенні Березівського ліцею — родинам Олександра ТИМОФЕЄВА (с. Березівка) та Геннадія СУЛЯТИЦЬКОГО (с. Рудківка);Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

- у приміщенні філії Центру культури та дозвілля с. Вигода — родині Гусейна САМЕДОВА.

Таким же орденом нагороджений і Михайло БУДНІК з Іванівки.Фото без опису